Project Description

Opel Movano

Szczegóły:

  • Marka: Opel

  • Model: Movano

  • Rocznik: 2013

  • Typ nadwozia: Van

  • Liczba miejsc: 3

Opis:

Opel Movano to samochód dostawczy klasy wyższej, który jest produkowany pod niemiecką marką od 1997 roku. To niezwykle komfortowy pojazd dostawczy, który możesz wynająć w naszej wypożyczalni, kiedy tylko potrzebujesz. Jest mocny, niezawodny, posiada komfortową kabinę dla kierowcy. Z łatwością dostosowuje się do potrzeb Twoich oraz Twojej działalności.

Opel Movano to pojazd dostawczy stworzony do wielkich działań. Wiemy to, dlatego za wszelką cenę chcieliśmy, aby pojawił się w naszej ofercie. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest naprawdę niezawodny i potrafi zaskoczyć swoją funkcjonalnością niejednego.

Ten model to z pewnością odpowiedź na potrzeby Twojego biznesu. Posiada liczne rozwiązania dotyczące komfortu, łączności i możliwości transportowych. Docenisz jego użyteczność podczas przeprowadzki oraz transportu przedmiotów wielkogabarytowych.

W naszej wypożyczalni Jarson dbamy o to, aby wynajmowane u nas pojazdy zawsze prezentowały się jak najlepiej. Są regularnie serwisowane i nieustannie dbamy o ich estetyczny wygląd – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.

Obszerny schowek pomieści najważniejsze dokumenty i rzeczy, które muszą być pod ręką. Opel Movano to marka godna zaufania! Nie zawiedzie Cię zarówno podczas krótkich, jaki i dalekich podróży. Przewieziesz w nim absolutnie wszystko, czego potrzebujesz. Wynajmij swoje Movano już dziś, w bardzo korzystnej cenie i ciesz się komfortową jazdą!