Project Description

Renault Trafic

Szczegóły:

  • Marka: Renault

  • Model: Trafic

  • Rocznik: 2019-2020

  • Typ nadwozia: Van

  • Liczba miejsc: 9

Opis:

Nowy Renault Trafic jest gotowy na każde Twoje wyzwanie, a w dodatku możesz go już teraz wynająć w naszej wypożyczalni! To niezwykle solidny i dynamiczny samochód, którego zaletą są proste kształty oraz innowacyjny design. Dzięki temu nie przypomina klasycznego samochodu dostawczego, a wyróżnia się elegancją i klasą samą w sobie.

W samochodach dostawczych liczy się efektywność, zwłaszcza jeżeli prowadzisz własną działalność i potrzebujesz pojazd na miarę Twoich potrzeb. Renault Trafic to gwarancja komfortowej pracy, wewnątrz znajduje się mobilne biuro, które stawi czoła wszelkim wyzwaniom. To spersonalizowane narzędzie pracy, które dopasuje się do każdej branży – zarówno gastronomicznej, budowlanej, jak i w służbie zdrowia. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria oraz specjalistyczne zabudowy z powodzeniem usprawnią Twoją codzienną pracę.

Wynajmij samochód dostawczy Renault Trafic w naszej wypożyczalni i ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą. Firma Jarson oferuje wyłącznie sprawdzone i serwisowane pojazdy, w dodatku regularnie czyszczone i pielęgnowane. Każdy nasz samochód dostawczy wygląda jak nowy – nieważne ile razy był wynajmowany.

Nowy Renault Trafic to pojazd, który pozwala na radość z komfortu prowadzenia dzięki wyższej mocy i momentu obrotowego, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Pomoże Ci w trudnych warunkach drogowych dzięki systemowi wspomagającemu prowadzenie. Wybierz wersję nowego Renault TRAFIC, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.