Project Description

Mercedes Benz Sprinter

Szczegóły:

  • Marka: Mercedes Benz

  • Model: Sprinter

  • Rocznik: 2009

  • Typ nadwozia: Van

  • Liczba miejsc: 3

Opis:

Aby Twoja firma prosperowała jak najlepiej oraz abyś Ty mógł się skoncentrować na swojej pracy, potrzebujesz sprawnego samochodu dostawczego. W naszej wypożyczalni możesz z powodzeniem wynająć jedne z najbardziej niezawodnych modeli dostawczych na rynku – Mercedes Benz Sprinter. To niezwodne pojazdy, które sprawdzą się w każdych warunkach, ułatwią Ci pracę i będą idealnie wspierać Twój biznes.

Potrzebujesz wynająć samochód do przeprowadzki? Postaw na jakość i komfort użytkowania. W naszej firmie Jarson, możesz dokonać wynajmu samochodu dostawczego marki Mercedes Benz wygonie – z każdego miejsca i o każdej porze.

Nowoczesne systemy wspomagające kierownicę, ogromna przestrzeń ładunkowa, oszczędny i przyjemny silnik – wszystko to może być Twoje! Mercedes Benz Sprinter to samochód, który odpowie na Twoje potrzeby. To niezwodny olbrzym, o delikatnym charakterze. Może w nim podróżować nawet 12 osób, z powodzeniem zmieszczą się wielogabarytowe towary.

Wynajmij samochód dostawczy Mercedes Benz Sprinter w naszej wypożyczalni, ponieważ zyskasz gwarancję bezpiecznej i komfortowej jazdy. Firma Jarson posiada w swojej ofercie wyłącznie sprawdzone i serwisowane pojazdy, w dodatku regularnie sprzątane i pielęgnowane. Każdy nasz samochód dostawczy wygląda jak nowy – nieważne ile razy był użytkowany.

Mercedes Sprinter to rewelacyjny pojazd na wakacje dla dwóch rodzin, ale także znakomity partner do pracy. Oprócz dużej liczby pasażerów ma potężną przestrzeń bagażową, która pomieści jeszcze więcej! Sprinter – bezpieczeństwo przede wszystkim.